Zleć nam profesjonalny audyt napędowy w swojej placówce! Jeżeli posiadasz problemy z układami napędowymi, które ciągle się wyłączają, nie spełniają swojej funkcji, tak jakbyście tego chcieli. Jeżeli nie jesteś pewien poprawności wykonania instalacji układu napędowego, jeśli masz uwagi do parametryzacji lub zastanawiasz się, czy inwestycja w przemiennik wygeneruje jakiekolwiek oszczędności energii. Jeżeli chcesz podnieść kwalifikacje techniczne swojej załogi – ten audyt jest właśnie skierowany dla Ciebie.

Co to za proces i co wchodzi w jego skład?

Audyt napędowy trwa przeważnie od jednego do trzech dni w zależności od ilości układów napędowych, poziomu skomplikowania oraz ilości członków załogi Utrzymania Ruchu. Składa się z czterech części:

Etap 1 – Zbieranie informacji przed wykonaniem audytu

Zapytamy Cię o Twoje potrzeby, problemy, listę sprzętu, zakres szkolenia. Zbieramy niezbędne informacje, by przygotować się do rozwiązania wszelkich Waszych problemów.

Etap 2 – Wizyta w Waszej firmie

Wraz z Waszą załogą dyskutujemy i przyglądamy się problemom na zakładzie. Omawiamy je, zbieramy dalsze informacje. Następnie przystępujemy do oględzin: poprawność doboru jednostek napędowych, poprawność instalacji, zgodność z dyrektywą EMC, sprawdzenie listy parametrów (optymalne nastawy).

Podczas tej wizyty dzielimy się na bieżąco swoim doświadczeniem. Jest to pierwszy etap szkolenia, z którego dowiecie się mnóstwo cennych informacji. Nie skąpimy naszej wiedzy i chętnie się dzielimy tym, co wiemy! A wiemy bardzo dużo!

Etap 3 – Tworzenie raportu naprawczego

Przygotujemy listę niezbędnych czynności do bezzwłocznego wdrożenia w celu minimalizacji lub totalnej likwidacji problemów napędowych. Raport jest bardzo cennym i dedykowanym dla Was dokumentem. Pozwoli na poprawę działania Waszych układów napędowych teraz i w przyszłości.

Etap 4 – Szkolenie załogi

W zależności od potrzeb oraz ustalonego zakresu szkolenie może się ograniczać do wytłumaczenia przyczynowości problemów, wyjustowania czynności naprawczych. Niejednokrotnie jest to szkolenie ogólne dotyczące techniki napędowej, z uwzględnieniem czynności serwisowych oraz prewencyjnych dla SUR. Zakres szkolenia zawsze jest ustalany indywidualnie, może być zarówno podstawowy jak i rozbudowany na kilka dni i etapów.

Co daje audyt?

Po wykonaniu audytu Twoi pracownicy zyskują wiedzę oraz uczą się w jaki sposób obcować z układami napędowymi – od doboru, poprzez parametryzację, instalację na serwisie i czynnościach okresowych skończywszy.

Można powiedzieć, iż jest to najbardziej kompleksowe i najlepiej ukierunkowane szkolenie techniczne dla twoich pracowników: pracujemy na Twoim sprzęcie, rozwiązujemy twoje rzeczywiste problemy, szkolimy Twoich pracowników, aby jak najlepiej opiekowali się twoimi aplikacjami.

Na sam koniec uposażamy ich w taką wiedzę. jakiej żądają i jaka jest wymagana, by twoje procesy działały dłużej, wydajniej a silniki kręciły się bezustannie, minimalizując przestoje produkcyjne.

Jako jedyni w Polsce oferujemy takie usługi. Zapytaj nas o termin oraz cenę audytu w Waszej firmie. Zapraszamy do kontaktu.