Serdecznie polecamy serię filmów instruktażowych, dotyczących nowej serii przemienników częstotliwości FR-E800 od Mitsubishi Electric.

+ Sterowanie wektorowe bezczujnikowe oraz czujnikowe z kontrolą momentu.

+Mozliwość pozycjonowania – z poziomu oprogramwoania FR Configurator 2 – wypełniamy tabelę punktów dojazdowych. Przeważnie, gdy mówimy o pozycjonowaniu – kojarzy nam się to z czymś skomplikowanym. W serii FR-E800 po prostu wpisujesz prędkość dojazdową, dystans i profilujesz rampy. Tyle!

+Wbudowany sterownik PLC – pełne możliwości PLC – język Ladder, FBD, ST – dostęp do wszystkich rejestrów przemiennika:)

+Wersja Ethernet ma zabudowane dwa porty RJ45 w standardzie!+W przypadku rozbudowanych funkcji Safety – mamy wersję specjalnie do tego zaprojektowaną!

+ Inverter to Inverter Link Communication pozwala na wymianę dowolnych danych pomiędzy jednostakami FR-E800:)

+ Oprogramowanie FR Configurator 2 – połącz się z przemiennikiem za pomocą zwykłego przewodu USB. Masz dostęp do wyrafinowanych funkcji diagnostycznych – sprawdzisz kontrole korozji płytek elektroniki oraz stan zużycia się głównych komponentów składowych jak moduły mocy, kondensatory.

+Połącz swój przemiennik z oprogramowaniem IOT i zmniejsz awaryjność poprzez predykcyjną diagnostykę – jak np. kontrola drgań silnika czy pomiar temperatury łożysk.

+ Liczne karty rozszerzeń – dostępne najnowsze magistrale komuniakcyjne oraz te starsze jak profibus czy modbus.Wybierz jedną z pośród trzech wersji i ciesz się bezawaryjną pracą silnika:

1. Wersja RS-485 – rozbudowane I/O fizyczne.

2. Wersja Ethernet – dwa porty Ethernetowe.

3. Wersja Safety – safety komunikacja i rozbudowane funkcje Safety.I to wszystko w przystępnej cenie kompaktowego przemiennika…

Recenzja serii FR-E800:

Seria tutoriali:

Odcinek 1 – Podpięcie obwodów siłowych:

Odcinek 2 – Obwód sterowania:

Odcinek 3 – Obsługa panelu:

Odcinek 4 – Historia i analiza błędów:

Odcinek 6 – Autotuning silnika:

Odcinek 7- Rampy ACC i DEC:

Odcinek 8 – Prędkości krokowe i JOG:

Odcinek 9 – Źródła sygnałów sterujących:

Odcinek 10 – Kalibracja wejść analogowych:

Odcinek 11 – Regulator PID część 1:

Odcinek 12 – Regulator PID część 2: